رو به عروجم....

درود....قبل از هرچیز

مطالب قبلی رو به بایگانی سپرد و اکثرشون نیاز به پسوود دارند !

فعلا همین....

قانون دهم توانگری

 


قانون پشتکار و مداومت :  

به راستی در این دنیا ، هیچ چیز جای پشتکار و مداومت را نمی گیرد . نه استعداد ، نه تحصیلات و نه هچ چیز دیگر ، زیرا جهان پر از انسانهای با استعداد و تحصیلکرده یی است که به توانگری و کامیابی نرسیده اند . آنچه واقعا در رسیدن به توانگری و قوانین که تا به حال گفتم به درد می خورد ،  پشتکار و مداومت است  و این قانون که آخرین شماره از قوانین توانگریست ، از مهمترین قسمتها برای رسیدن به توانگری به شمار می رود .


 هرگاه احساس دلسردی به شما فشار می آورد و احساس می کنید تلاشهایتان به ثمر نمی رسد ، این عبارت را به خاطر آورید که : « در این دنیا هیچ چیز جای پشتکار و مداومت را نمی گیرد . »  قانون پشتکار و مداومت یعنی گرایش « می توانم » به جای گرایش « نمی توانم » . گرایش « نمی توانم » تضمین شکست انسان است .


هر اندازه ظاهر امر مخالف به نظر می آید ،  در دلتان بگویید : « می توانم و پیروز می شوم . » . برای تدوام پشتکار ،  باید دلیر و جسور و بی باک بود . به هنگام رویارویی با موانع تکرا کنید « من دلسرد نیستم . سر شار از پشتکار و مداومت به پیش می روم . »


وبارها بگویید :  در راه خروج نیستم ، در راه عروجم !      


هرگز تسلیم شکست نشوید و به گرایش « می توانم » بچسبید ، این گرایش قطعاً شما را به پیروزی و کامیابی می رساند . و به تاکید بگویید : « تسلیم شکست نمی شوم . در کمال ثبات و پایداری به پیش می روم . آنقدر به استواریم ادامه می دهم تا موهبت دلخواهم متجلی شود . » تنها چیزی که شما لازم دارید اندکی بزرگ اندیشیدن است ، هرگاه با دلسردی و نومیدی به طرزی سازنده روبرو شوید خواهید توانست موهبتی عظیم تر بستانید واین موهبت عظیم تر،  آنقدر خرسندی خواهد آورد که همه ی دلسردی گذشته را خواهد شست .


می گویند شکست ، پیش در آمد موفقیت یا پیروزی است و یا شاید بتوان گفت ، شکست همان موفقیت است که می خواهد از راه بزرگتر زایده شود . اینجاست که پشتکار و مداومت به مدد انسان می آید تا ثمره یی ، عظیم تر بیافریند . وقتی اندیشه توانگر را می آموزید و از اقتدار آن آگاه می شوید ، نخست گرایشهای ذهنی خود را کنترل می کنید . هرگاه مراقب گرایشهای ذهنی خود باشید ، چندان نیازی به پشتکار و مداومت بیرونی نیز نخواهید داشت . زیرا استغناء درون ، استغناء برون ، نیز خواهد آورد . اما باید این پشتکار و مداومت را برای آفرینش عالم غتی درون خود ، حفظ و حراست کنید .


هرگاه مطمئن بودید که اندیشه تان درست است وبه آن چسبیدید ، بی درنگ وارد تمهیدات درونی می شوید ، حیطه ی غنی باطن وقلمرو قدرتمند اندیشه می تواند اعمال بیرونی را کنترل کند . هرگاه صاحب گرایش درست باشید ، دنیای بیرون ثمرات و انسانها باید به انطباق و همرنگی با آن در آیند . این قانون ، کنش ذهن می باشد .


هر گاه احساس شکست کردید بگویید :


کامیابی ، تقدیر الهی من است . از این رو خدا کمکم می کند و از او یاری و مدد می خواهم .

اگر مدام درباره ی شکست صحبت می کنید ، بگذارید به شما بگوییم که در آسمان و زمین قدرتی نیست که بتواند به داد شما برسد و یاریتان کند . اما اگر مدام درباره ی توانگری و کامیابی صحبت می کنید ، باز هم بگذارید به شما بگوییم که در آسمان و زمین قدرتی نیست که بتواند جلو توانگری و کامیابی شما را بگبرد .


پشتکار و مداومت همراه با شادمانی و رضایت خاطر ، بسیار سریع ثمره دلخواه را متجلی می کند . به هنگام رویارویی با شرایط دشوار ، از شیوه های نرم استفاده نکنید . جسورانه بر آنها بتازید . ابداً تسلیم شکست نشوید و به تاکید بگویید که از آن تجربه ها ، برکت خواهید یافت. حال ، در مواقع اضطراری ، گویی انسان به ناگاه نیرویی مضاعف می یابد و به هنگام توان آزمایی ، گویی قدرتی که در وجودتان نهفته است می خواهد بر خیزد و آزاد شود تا برایتان کار کند و شما را به کامیابی برساند .


اکنون بار دیگر قانون خلاقیت را بخوانید و برنامه ها و نقشه هایی که برای کامیابی بیشتر در نظر دارید ، بنویسید و منظم کنید و وقت آن است که به تاکید بگویید :


« اکنون زمان توفیق الهی من است . معجزه پس از معجزه می آید و شگفتیها از تجلی باز نمی مانند . اکنون طرح الهی زندگیم پدیدار می شود . »


اکنون وقت آن است که به تاکید بگویید :


« من جزئی از همه ی نیکیها هستم ، و نیکی پیروز خواهد شد »


و اکنون وقت دردل با دوستی قابل اعتماد است ....

منبع : وبلاگ توانگران

مطالب مرتبط :
پشتکار ، استقامت و مداومت در انجام امور

تقویت اراده و پشت کار

/ 5 نظر / 37 بازدید
مجتبی

سلام آقا مجتبی مطالب قشنگی داری خوشحال میشم به وب منم سری بزنی من آپم من شما رو لینک کردم خوشحال میشم شما هم لینکم کنید درضم هم اسم هم هستیم

مجتبی بی کس

★ ــــــ★ سلام مهربون همیشگی ــــــــ★ ــــــــــــــ★★ ـــــــــــــــــــــــ★★★ آپم عزیز ــــــــــــــــــــــــــــ★★★★ ـــــــــــــــــــــــــــــــ★★★★★ ـــــــــــــــــــــــــــــــ★★★★★ خوشحال میشم بیای پیشم ــــــــــــــــــــــــــــ★★★★ ـــــــــــــــــــــــ★★★ ــــــــــــــ★★ زیاد منتظرم نذار ــــــ★ ★ ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ خدايا... اين بار كمي باورم داشته باش! بگذار با همه ي وجود تو را حس كنم مرا در آغوشت بگير! كه بي صبرانه مشتاقم... ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

امین ناسوتی

زیبا بود و باعث تفکر و احساس لذت در من خوشحال میشم با حضور پر احساست در وبلاگ من

امین ناسوتی

زیبا بود و باعث تفکر و احساس لذت در من خوشحال میشم با حضور پر احساست در وبلاگ من

الهام

عالی بود مجی مرسی